Lazerle Burun Estetiği

Paylaş
 

    Burun estetiği yani rinoplasti ameliyatı burnumuzun tekrar şekillendirilmesi varsa eğrilik ya da kemer bunun ortadan kaldırılmasına verilen isimdir. Burun estetiği genel de fiziksel görüntüsünden şikâyetçi olan insanların talep ettiği durumlardan birisidir; fakat bazı sağlıksal sebeplerden dolayı da burun estetiği yapılabilmektedir. Örneğin çöken burun kıkırdakları, burun ucunun düşük olması, kanatlarının çok geniş olması ya da burun kemiği açısının dar olması, burun ucu deformitesi gibi sebeplerden de burun estetiği gerçekleştirilmektedir.

     Artık modern çağın bizlere sağladığı teknolojik icatlardan da faydalanıldığı düşünülürse açık ve kapalı şeklinde rinoplasti yani burun estetiği ameliyatları yapılabilmektedir. Yüz gençleştirme estetği yaptırmak artık çağımızda çok sık rastladığımız olaylar haline gelmiştir. Genç yaşlı demeden herkes bu çılgınlığa ayak uydurmaya başlamıştır. Kimisi güzelleşmek için kimisi de yaşlanmış bedeninden kurtulmak için bazı operasyonlar geçirmeye başlamıştır.


        Hatta ve hatta saçı azalanlar ya da saçı hiç olmayanlar yani kel kalanlar içinde saç ekimi gibi hayat kurtarıcı operasyonlar hayatımızı kolaylaştırmayı başarmıştır. Çağımızda ki teknolojinin hızla gelişmesi sonucunda birçok operasyonlar artık lazer kullanılarak gerçekleştirilmeye başlamıştır. Burun estetiğine de ulaşan lazerler artık burun estetiğinin de daha kolay ve acısız olmasına katkı sağlamıştır. Eskiden yapılan burun ameliyatlarında burunlardan çıkarılan metrelerce tampon yüzümüzde oluşan morluklar gözlerimizin kan çanağına dönmesi ya da inanılmaz acılar artık lazerle tamamen son bularak, yerini ağrısız acısız ve hatta morarma bile yaşamadan burun estetiği operasyonumuzu tamamlayabiliyoruz. Lazerle yapılan rinoplasti sayesinde artık operasyon için gelen hastamızda sıfır ağrı garanti verebiliyoruz. Bu durum da hastamızın daha da fazla cesaretlenmesini sağlıyor. Ameliyat sonrasında anında ciltte en küçücük dikiş ya da her hangi bir yara izine rastlamanız imkânsız denecek kadar azdır.

 


Bu yazı 622 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM